Serwis komputerowy Mokotów

Mokotów Warszawa – serwis komputerowy.

Serwis komputerowy Mokotów, to rozwiązanie Twoich komputerowy problemów. Działamy z pełną mocą, aby zapewnić Ci szybkie i fachowe usługi informatyczne w zakresie naprawy i serwisu laptopów oraz komputerów stacjonarnych. Świadczymy profesjonalne usługi naprawy, aktualizacji, modernizacji i wsparcia laptopów, komputerów stacjonarnych PC, Mac dla użytkowników domowych oraz małych i średnich firm od 2009 roku. Nasz zespół doświadczonych inżynierów informatyków oferuje usługi napraw wszystkich laptopów i notebooków marek i modeli, które spotyka zróżnicowany poziom wystąpienia usterek zarówno programowych jak i sprzętowych. Zaufało na wielu klientów prywatnych i biznesowych, którymi opiekujemy się na co dzień zapewniając wsparcie IT i HelpDesk. W naszej ofercie znajduje się szerokie spektrum napraw, a przede wszystkim pomoc w usuwaniu awarii komputerowych związanych ze sprzętem komputerowym i oprogramowaniem.

Dlaczego warto skorzystać z usług Serwisu Komputerowego Warszawa Mokotów?

  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie napraw sprzętu komputerowego komputerów stacjonarnych i laptopów. Nasz serwis działa nieprzerwanie od 2009 roku.  Codziennie dojeżdżamy do naszych Klientów zlokalizowanych na Mokotowie oraz całej Warszawie. Serwis komputerowy i pogotowie komputerowe Warszawa Mokotów (Augustówka, Czerniaków, Ksawerów, Sadyba, Stegny, Służew, Sielce, Siekierki, Wierzbno, Wyględów).
  • Oferujemy błyskawiczne naprawy u naszych Klientów, ponieważ dojeżdżamy w dniu zgłoszenia awarii komputerowej lub usterki sprzętowej. Naprawy wykonujemy na terenie Mokotowa w siedzibie Klienta. Pomoc w nagłych przypadkach i incydentach informatycznych zapewnia Pogotowie komputerowe Warszawa Mokotów.
  • Zapewniamy konkurencyjne ceny, które poznajecie Państwo podczas wyceny telefonicznej. Numer telefonu w celu zgłoszenia usterki: tel. 502 372 348
  • Rozmawiamy „ludzkim językiem”, nie zasypujemy klientów wyrażeniami i określeniami specjalistycznymi.
  • Gwarantujemy wysoką jakość napraw, tak abym problem się nie powtórzył. Zaufała nam jak do tej pory liczna grupa klientów zarówno prywatnych jak i firm i instytucji.

Pogotowie komputerowe na Mokotowie, serwis i naprawa laptopów Mokotów.


Podsumowując:

  • Naprawiamy komputery na terenie dzielnicy Mokotów, w Twoim domu lub biurze.
  • Prowadzimy pogotowie komputerowe z szybkim dojazdem do Klienta.
  • Oferujemy kompleksowe usługi informatyczne i zajmujemy się usuwaniem usterek oprogramowania i sprzętu.

Mokotów Warszawa, dojazd tel. 502 372 348