Serwis komputerowy Bemowo

Świadczymy usługi serwisu komputerowego z dojazdem do Klienta – Bemowo.

Serwis komputerowy Bemowo Warszawa, tel. 502 372 348. Witamy i zapraszamy do korzystania z naszych usług. Jeśli szukasz szybkiej, sprawnej i fachowej pomocy komputerowej do dobrze trafiłeś. Usługi komputerowe i każdego typu pogwarancyjne naprawy notebooków, laptopów, komputerów stacjonarnych wykonujemy na miejscu poza specjalistycznymi naprawami, które wymagają naszego stacjonarnego zaplecza serwisowego. Serwis i naprawa laptopów Bemowo. Nasze prace zawsze wykonujemy z pasją. Naprawiamy komputery od lat i znamy się na rzeczy. Nie martw się, zaopiekujemy się Twoim sprzętem, jak swoim 😊 Większość napraw dokonujemy u klienta w domu.

Pogotowie komputerowe Bemowo Warszawa.

Aby sprostać oczekiwania naszych Klientów naszą działalność napraw komputerowych prowadzimy w formie mobilnego pogotowia komputerowego. W takcie rozmowy telefonicznej ustalamy godzinę i miejsce wizyty serwisowej. Na miejscu dokonujemy szczegółowej diagnozy sprzętu komputerowego. Po jej zakończeniu informujemy klienta o cenie naprawy  i przybliżonym czasie jej trwania. Zawsze przestawiamy dwa warianty wykonania naprawy. Pierwszy wariant obejmuje to prace informatyczne, które są niezbędne do wykonania usługi. Wariant drugi to prace i naprawy opcjonalne, które zapewnią dodatkową ochronę czy ułatwienia na przyszłość. Po decyzji klienta przystępujemy do natychmiastowego usunięcia usterki informatycznej. W przypadku poważniejszych napraw wymagających np. wymiany niezbędnych części sprzęt zabieramy i naprawiamy w naszym stacjonarnych zapleczu serwisowym. o wykonaniu usługi kontaktujemy się telefonicznie z klientem, aby ustalić termin i miejsce zwrotu naprawionego sprzętu komputerowego. Pracownik serwisu odwozi go na ustalone w trakcie rozmowy miejsce.

serwis komputerowy bemowo

Zajmujemy się zarówno naprawą komputerów stacjonarnych jak i laptopów.

Napraw dokonujemy szybko i profesjonalnie:

  • Oszczędzamy Twój czas – posiadamy ze sobą części komputerowe, które wymieniamy na miejscu, bez potrzeby zabierania sprzętu. Jeśli nie da się naprawić komputera na miejscu, zabieramy go do serwisu i odwozimy bezpłatnie!
  • Podczas rozmowy telefonicznej informujemy Cię o przewidywanych kosztach naprawy Twojego sprzętu lub problemu komputerowego.
  • Staramy się zaczynać wizytę serwisową punktualnie, nie musisz na nas czekać cały dzień.

Do zakresu naszych usług należy:

  • Instalacja systemów operacyjnych Windows.
  • Konfiguracja Internetu.
  • Naprawa i modernizacja komputerów PC.
  • Serwis laptopów na terenie Warszawy – Bemowa.
  • Doradztwo doświadczonych informatyków.
  • Usuwanie wirusów komputerowych.
  • Usuwanie bieżących awarii sprzętowych i programowych.

Oferujemy serwis komputerowy oraz usługi informatyczne na najwyższym poziomie.

Bemowo Lotnisko, Bemowo Górce, Jelonki Północne, Osiedle Przyjaźń, Fort Radiowo i Bema. Dojeżdżamy również do klientów zlokalizowanych w miejscowościach: Groty, Blizne Jasińskiego i Blizne Łaszczyńskiego.

Kontakt bezpośredni: 502 372 348