Serwis komputerowy Bielany

serwis komputerowy warszawaOferujemy serwis komputerowy na terenie dzielnicy Bielany Warszawa i okolice. Zapewniamy tani i profesjonalny Serwis Komputerowy u Klienta na terenie Warszawskich Bielan. Naprawiamy komputery stacjonarne (typu: desktop) oraz laptopy na miejscu u Klienta. Składamy komputery na każdą kieszeń. Oferujemy kompleksowy zakres usług informatycznych. Serwis i naprawa laptopów. Doświadczenie praktyczne, które zdobyliśmy w okresie całej naszej działalności gwarantuje naszym Klientom usługi najwyższej jakości, przy zachowaniu krótkich terminów realizacji.

Naprawa komputerów Bielany – Warszawa. Twój komputer przestał działać, a Ty nie wiesz co teraz zrobić? Skontaktuj się z pogotowiem komputerowym działającym na terenie warszawskich Bielan. Specjalizujemy się w usługach związane z naprawą pogwarancyjną, modernizacja i konserwacja laptopów, notebooków i komputerów stacjonarnych. Nasze pogotowie komputerowe Warszawa świadczy usługi informatyczne na terenie Warszawy Bielany. Umów się na wizytę i napraw komputer bez wychodzenia z domu. Wystarczy zadzwonić : 502 372 348, przedstawić problem z uszkodzonym komputerem i umówić na wizytę serwisową. Państwa zgłoszenia obsługuje serwisant wsparcia technicznego z wieloletnim doświadczenie w obszarze kompleksowych usług z zakresu napraw sprzętu i usługi informatycznych.

Dlaczego warto nam zaufać i skorzystać z usług naszego serwisu Bielany Warszawa?

  • Zapewniamy Klientom naszego serwisu kompleksowe usługi informatyczne w tym; diagnostykę, modernizacje, doradztwo, szkolenia. Pełen zakres obejmuje: wymianę matryc, wymianę gniazd zasilania, naprawę uszkodzeń obudowy i zawiasów. Wymieniamy uszkodzone podzespoły  i komponenty oraz urządzenia peryferyjne. Wykonujemy czyszczenie wnętrza komputerów, przeprowadzamy aktualizacje  oprogramowania.
  • Podsiadamy długoletnie doświadczenie w naprawach laptopów wszystkich marek. Serwis Dell, Serwis Asus, HP, Lenovo, Acer, Apple. Naprawialiśmy ogromną ilość sprzętu, w których zostały zgłoszone zróżnicowane usterki.
  • Na miejsce przyjeżdżamy w ten sam lub następny dzień roboczy.
  • Nasi technicy i inżynierowie to osoby z wieloletnim doświadczeniem w serwisie laptopów i komputerów stacjonarnych. 

Nie oddawaj komputera do serwisu, Pogotowie komputerowe Warszawa Bielany, Młociny przyjedzie do Ciebie! Masz problemy z komputerem? Mieszkasz w dzielnicy Warszawa Bielany? Ta oferta jest skierowana do Ciebie!

Serwis komputerowy Bielany

Dojeżdżamy do Klientów.  Serwis komputerowy Bielany

serwis komputerowy warszawa 502 372 348