Serwis komputerowy Nowy Dwór Mazowiecki

Oferujemy serwis oraz naprawę komputerów u Klienta w miejscowości Nowy Dwór Mazowiecki. Zajmujemy się naprawą komputerów stacjonarnych oraz laptopów wszystkich marek. Nasze usługi komputerowe to kompleksowy zakres działań; od instalacji Windows, przez konfiguracje sieci, dostępu do Internetu poprzez konsultacje i naukę. W miejscowościach w pobliżu Nowego Dworu Mazowieckiego takich jak: Modlin Twierdza, Kazuń Nowy, Kazuń Bielany, Kazuń Polski, Czosnów, realizujemy pogotowie komputerowe z dojazdem do Klienta. 

Diagnozę wykonujemy na miejscu; laptop, komputer stacjonarny jest poddawany wnikliwej analizie. Serwis przedstawia szczegóły i formę naprawy. Po decyzji klienta serwis przystępuje do natychmiastowej naprawy. W przypadku poważniejszych napraw, kiedy potrzebujemy kupić podzespoły sprzęt zabierany jest do naszego zaplecza serwisowego i zwracany po naprawie. Po dokonaniu naprawy nasze pogotowie komputerowe Wilanów kontaktuje się z klientem i ustala szczegóły dotyczące zwrotu naprawionego sprzętu komputerowego.

Nowy Dwór Mazowiecki. Zapraszamy do kontaktu również użytkowników komputerów zlokalizowanych w miejscowościach: Dębe, Kałuszyn, Cybulice, Olszewnica Nowa, Krubin, Janówek Pierwszy, Rajszew, Sowia Wola, Czosnów, Skierdy, Suchocin, Wólka Górska, Pomiechówek, Modlin Twierdza, Kazuń Nowy, Kazuń Polski, Kazuń-Bielany, Stare Orzechowo, Czarnowo, Kikoły, Zakroczym, Trębki Nowe, Trębki Stare, Nasielsk.

Usługi wykonywane są u Klienta, Serwis komputerowy Nowy Dwór Mazowiecki, 502 372 348