Serwis komputerowy Ochota

Serwis komputerowy Ochota Warszawa, tel. bezpośredni:  serwis komputerowy warszawa 502 372 348

Naprawa komputerów – nasz serwis powstał z pasji do komputerów! Świadczymy kompleksowe pogotowie komputerowe na terenie Warszawskiej Ochoty. Nasz wykwalifikowany zespół inżynierów informatyków, naprawi Twój komputer PC lub laptop. W naszej ofercie usług informatycznych znajduje się m.in.:

  • Usuwanie bieżących usterek komputerowych
  • Instalacja  i konfiguracja systemów operacyjnych
  • Usuwanie wirusów i złośliwego oprogramowania
  • Czyszczenie układu chłodzenia
  • Usuwanie awarii sprzętowych i programowych
  • Instalacja i konfiguracja urządzeń sieciowych tj. router, switch, access point itd

Zajmujemy się naprawą zarówno komputerów stacjonarnych PC jaki i laptopów wszystkich marek. Zapewniamy pogwarancyjny mobilny serwis wszystkich marek. Oferujemy kompleksowe naprawy komputerów na Warszawskiej Ochocie. Usługi realizujemy w formie mobilnego serwisu u Klienta; w domu lub biurze.

Serwis otrzymuje zgłoszenie i umawia się z klientem na konkretną datę. Na miejscu uszkodzony sprzęt poddawany jest diagnostyce, a po jej zakończeniu szczegółowe informacje są przekazywane klientowi. Po akceptacji serwis przystępuję do usunięcia usterki informatycznej w możliwie jak najkrótszym czasie przy wykorzystaniu najlepszych narzędzi. W przypadku poważniejszych napraw, które wymagają zamówienia dedykowanych części, sprzęt zabieramy  do naszego serwisu komputerowego Warszawa Ochota i poddawany dalszej naprawie. Po wykonaniu niezbędnych napraw kontaktujemy się z klientem i ustalamy termin i miejsce zwrotu naprawionego komputera.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zaufaj naszemu 10 letniemu doświadczeniu w zakresie napraw sprzętu komputerowego oraz rozwiązań informatycznych. Nie pobieramy opłat za godzinę. Każde zlecenie ma indywidualnych charakter, dlatego cena pobierana jest za zakres wykonanej pracy a nie czas spędzony nad jej rozwiązaniu.

Telefon kontaktowy:  serwis komputerowy warszawa 502 372 348